Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

 • 145,00 Kč - 2 699,00 Kč

Určeno pro:

Určeno pro:

Věk

Věk

Kategorie

Všechny kategorie produktů, vyberte jednu z podkategorií.

V kategoriích najdete různé oblasti vědy, techniky a řemesla pro dědi (takzvané STEM).

STEM jsou hračky hry a stavebnice v oblastech vědy, technologií inženýringu a matematiky. (Science, technology, engineering, and mathematics).

Podkategorie

 • Chemie

  V kategorii chemie jsou zábavné sady malých chemiků, chemické laboratoře pro děti. Obsahuje sety pro zvídavé děti a mládež. Děti se pomocí nabízených chemických nabízených sad naučí základní chemické principy, chemické reakce a procesy a to zábavnou formou chemických pokusů a experimentů. Veškeré experimenty a pokusy jsou popsané v návodu a jsou bezpečné.

 • Elektro

  Kategorie je "Elektro a elektronika" je určena pro všechny budoucí elektrikáře a elektrotechniky. Najdete zde stavebnice  pomocí kterých se děti učí elektromechanické principy, zapojovat elektrické či elektrotechnické obvody, používat jednotlivé součástky k plnění rozmanitých zábavných funkcí. Stavebnice jsou vhodné také jako narozeninový dárek či Vánoční dárek. Stavebnice jsou dostupné pro děti už od tří let.

 • Archeologie

  Archeologické vykopávky, dinosauři, objevování. Děti rádi objevují, hrají si v pístu, hlíně s modelínou. Zvídavě zjišťují co je ukryto pod různými, tvary, kryty a materiály. Hry a hračky v této kategorii podpoří jejich zvídavost a objevitelský talent.

 • Astronomie

  Astronomie pro děti, planety, planetárium, teleskopy. nechte děti objevovat vesmír, sluneční soustavu, hvězdy hvězdokupy a další mimozemské objekty.

 • Robotika

  Konstrukce a programování robotů, jejich částí a motorů pro děti. Produkty v této kategorii jsou často stavebnice, čili si děti osvojí základní mechaniku, pneumatiku či hydrauliku, u elektronických systémů i základy algoritmů a programování.

 • Příroda a objevy

  Příroda a objevitelství pro děti. Příroda a objevitelství pro děti, mraveniště, mikroskopy, lupy, dalekohledy, pěstitelství a další.

 • Řemeslo

  Řemeslnické a naučné sety pro děti. Podpořte u dětí kreativitu, děti se náramně zabaví, zlepší svojí zručnost a představivost. Naučí se základy některých řemeslných prací.

 • Medicína

  V kategorii medicína jsou sady pro zábavné poznávání lidského těla, experimenty a pokusy pro poznání a rozvoj smyslů. Poznání medicínských přístupů a nástrojů ve spojení s chemií.

Aktivní filtry